1. Ana Sayfa
  2. PC
  3. GRID Kısa Süreliğine Steam’de Ücretsiz Oldu

GRID Kısa Süreliğine Steam’de Ücretsiz Oldu

featured

GRID Kısa Süreliğine Steam’de Ücretsiz Oldu

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Codemasters’ın üstlendiği yarış oyunu GRID kısa süreliğine ücretsiz olarak dağıtılacağı açıklandı. Bugün den itibaren 6 Ocak tarihine kadar ücretsiz bir şekilde oyunu oynayabileceğiz. Ayrıca yapımcı Codemaster oyunun fiyatını kısa bir süreliğine indirdi. Normalde Steam (PC) üzerinden 92,00 TL’den satılan oyunu bu indirim sayesinde 40,48’TL gibi bir fiyattan satın alabilirsiniz.

Oyunu ücretsiz indirip oynamak veya indirimli fiyatında satın almak isteyen kullanıcılar buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına gidebilir.

Önerilen Yazı
GRID için Bir Oynanış Videosu Yayınlandı

Oyunun Steam üzerindeki tanıtım yazısı;

“GRID, benzeri olmayan bir yarış deneyimidir. Eşsiz bir yan yana yarış deneyimi sunan GRID, her bir yarışla kendi yolunu seçme, kendi hikayeni yaratma ve motor sporları dünyasını fethetme şansını elde ettiğin yepyeni bir deneyimle geri dönüyor.

GRID Dünya Liginde yerini al ve GT’den Gezi ve Yüksek Performanslı Arabalara ve Stok ve Süper Modifiyeli otomobillere uzanan hem modern hem klasik olmak üzere en ikonik ve beğenilen yarış arabaları ile ve dünyanın en ikonik konumlarında heyecan verici anlık savaşlarda mücadele et.

GRID, ışıklar söndükten sonraki adrenalin artışından bitiş bayrağındaki coşkuya kadar yarışın her anını yaşatır. Olayların ardı arkası kesilmez; tehlikeli sollamalar, tampon sürtmeleri ve rekabetçi çarpışmalar ve bunların şiddetini artıran çekişmeler, takım arkadaşları ve ilerleyişine ya yardımcı olan ya da bunu engellemeye çalışan bir ezeli rakip.

Adrenalin dolu bu oyunu hemen al.”

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

  • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
  • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
  • Bedava Steam Kodları.
  • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
  • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
  • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.