1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Grams Games Rekor Fiyata Satıldı

Grams Games Rekor Fiyata Satıldı

gram-games

Gram Games günlük ortalama 3 milyonun üzerinde aktif kullanıcıya sahip olması Merge Dragons adlı oyununda ABD’deki en çok kazandıranlar listesinde ilk 50’de yer alması yaptığı diğer oyunlarla birlikte dikkatleri üzerine çekti. Oyun piyasaları göz önüne alındığında, Amerika da ilk 50’ye giren bir oyunun dünya çapında oynanabilirlik açısından büyük ölçüde avantaja sahip olabilir diyede düşünmüyor değilim.

Zynga firmasının Gram Games haricinde geçtiğimiz yıllardada Peak Games‘in bir kısmını 100 Milyon Dolar karşılığında satın almıştı. Bununla birlikte Türk oyun grişimlerine bir yıl içerisinde toplam 350 Milyon dolarlık büyük bir harcama yapmış oldu.

Zynga firması günümüzde ağır içeriğe sahip olmayan ama kaliteli oyunlar üreten bir firmadır. Oyunlarını genelde Facebook gibi ortamlarda gördüğümüz bu firma zamanında 2011 yapımı olan Empires&Allies adlı oyunuyla büyük kitlelere ulaşmıştı. Şuan ise Zynga Poker ve FarmVille ile güçlü bir şekilde yoluna devam etmektedir.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

    Yazar Hakkında

    2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…

    Yorum Yap