1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. God Eater 3 Yeni Fragmanı ve Çıkış Tarihi

God Eater 3 Yeni Fragmanı ve Çıkış Tarihi

God Eater 3

God Eater 3 Yeni Fragmanı ve Çıkış Tarihi

Bandai Namco ile hazırlanan bilimkurgu aksiyon / macera oyunu God Eater 3’ün çıkış tarihi ve yepyeni bir Fragmanı oyun meraklıları için yayınlandı.

God Eater 3’ün yapımcılarından gelen haberlere göre 13 Aralık’ta Japonya’da çıkacağını Kuzey Amerika ve Avrupa için ise 2019’un başlarında oyun severlerle buluşacağını açıkladı. Ayrıca bu açıklamalarla birlikte birde God Eater 3’ü sabırsızlıkla bekleyen hayranları için yepyeni bir Fragman da yayınladı.

Kıyamet sonrası Dünyada yaşayan insanlar için artık hayatta kalmak o kadarda kolay olmayacak. The Aragami adında şeytani varlıkların dehşet verici saldırıları dünyayı sarsmaya devam ediyor. God Eater adında oluşan bir grup kahramanın Dünyayı geri kurtarmak ve dengeyi sağlamak için Dünya’nın dört bir yanına virüs gibi yayılan Aragami’yi ortadan kaldırmak için bir araya gelecekler.

Yayıncının God Eater 3 için paylaştığı yepyeni fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

    Yazar Hakkında

    2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…

    Yorum Yap