1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Ghostbusters: The Video Game Remastered 4 Ekim’de Çıkıyor

Ghostbusters: The Video Game Remastered 4 Ekim’de Çıkıyor

featured

Ghostbusters: The Video Game Remastered 4 Ekim’de Çıkıyor

Sabre Interactive, Ghostbusters: The Video Game Remastered’ın çıkış tarihini açıkladı. Yapımcıya göre Terminal Reality tarafından 2009 yılında piyasaya sürülen aksiyon macera oyunu Ghostbusters’ın tamamen yenilenmiş versiyonunu 4 Ekim’de çıkaracaklarını belirtti.

Oyunun Epic Games sitesindeki tanıtım yazısı

“Herkes tarafından sevilen ve eleştirmenlerden tam not alan Ghostbusters video oyunu geri döndü ve Epic Games mağazası için yenilendi!

 

Proton çantanızı bir kez daha takın ve New York’u kurtarma mücadelesi verirken orijinal ekibin sesi ve tasvirlerinin yer aldığı macerada Ghostbusters’a katılın!

 

Özgün Ghostbusters Deneyimi – Oyun, orijinal filmlerin yazarları Dan Aykroyd ve Harold Ramis tarafından kaleme alınmış özgün hikâyede Bill Murray, Dan Aykroyd, Harold Ramis ve Ernie Hudson gibi oyuncuların sesleri ve oyun içi tasvirlerini içerir.

 

Benzersiz Oynanış – Geniş çapta yok edilebilir ortamlarda yükseltilebilir silahlarla benzersiz bir hayalet avı deneyimini yaşayın. Büyük ölçekli bölüm sonu canavarı savaşlarıyla ekibinizin cesaretini sınayın.

 

Hikâye Mücadelesi – Oyuncu, New York’ta savaşıp hayaletleri (hem çok sevilen hem de yepyeni hayaletler) yakalarken benzersiz bir hikâyeyi oynayın.”

Ghostbusters: The Video Game Remastered Epic Games Store’a özel olacak. Diğer platformlara çıkıp çıkmayacağı hakkında ise henüz bir bilgi yok.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

  • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
  • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
  • Bedava Steam Kodları.
  • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
  • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
  • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.
Yorum Yap

Yorum Yap