1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Ghost of a Tale için PS4 ve Xbox One Çıkış Tarihi Ertelendi

Ghost of a Tale için PS4 ve Xbox One Çıkış Tarihi Ertelendi

featured

Ghost of a Tale için PS4 ve Xbox One Çıkış Tarihi Ertelendi

SeithCG, Ghost of a Tale için PlayStation 4 (PS4) ve Xbox One çıkış tarihlerinin 12 Mart’a ertelendiğini duyurdu. Ayrıca oyunla alakalı bir tanıtım videosu da yayınladı.

“Dwindling Heights Kalesi’nin zindanlarından kaçıp gerçek aşkı Merra’nın kaderini ortaya çıkarmak için tehlikeli bir maceraya atılan Tilo adındaki cesur ve şair bir farenin öyküsüdür. Sadece hayvanların yaşadığı bir ortaçağ dünyasında geçen; klasik macera, aksiyon RPG’si ve keşfetme oyunlarının öğelerini, zengin ve kapsamlı görsel içeriklerle harmanlayan Ghost of a Tale, destansı ve içten bir masalla sizleri baş başa bırakmaktadır. Bir farenin gizlenme, çeviklik ve kurnazlık becerilerini kullanarak; aşk dolu bir müzikle Dwindling Heights Kalesi’nin kule ve zindanlarını keşfedecek, tehlikelerinin üstesinden gelecek ve sırlarını ortaya çıkaracaksınız. Dwindling Heights, küçük bir fare için tehlikeli bir yerdir ve Tilo da çok kavgacı biri sayılmaz. Sizden iki kat büyük düşmanlarla karşılaştığınızda, kurnazlık ve çeviklik en değerli yoldaşlarınız olur. Karşılaştığınız karakterlerle konuşun, düşmanlar ve dostlar edinin, Merra’yı bulma maceranızda aranmadık delik bırakmayın.”

Önerilen Yazı
Ghost of a Tale Şubat 2019’da Çıkacak

Oyun şu anda PC platformunda oynanabilir durumda. 12 Mart’ta PlayStation 4 (PS4) ve Xbox One platformlarında çıkışını gerçekleştirecek.

Yapımcısı SeithCG tarafından paylaşılan fragmanı yukardaki video oynatıcısından izleyebilirsiniz.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

  • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
  • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
  • Bedava Steam Kodları.
  • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
  • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
  • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

Kaynak: Gametsu

Yorum Yap

Yorum Yap