1. Ana Sayfa
  2. Video
  3. Generation Zero’nun Oynanış Videosu yayınlandı

Generation Zero’nun Oynanış Videosu yayınlandı

Avalanche Studios Generation Zero'nun Oynanış Videosu yayınlandı

Generation Zero'nun Oynanış Videosu

Avalanche Studios üzerinde çalıştığı yeni oyunu Generation Zero hakkında bir oynanış videosu yayınladı.

Just Cause ve Mad Max oyunlarının geliştiriciliğini de yapan ekip Generation Zero oyununu 2019 yılı içerisinde PS4, Xbox One ve PC platformları için çıkaracak. Geliştiriciliğini yaptığı oyunları da göze aldığımız takdirde Generation Zero oyunu şahsen bizleri heyecanlandırmadı desek yalan söylemiş olabiliriz. Günümüz oyun piyasasını incelediğimiz de Robotların acımasız dünyasını konu alan bir çok oyunla karşılaşmışızdır ancak, Generation Zero’da Grafiklerin gelişmişlik düzeyi bizleri dahada oyunun içine çekecek gibi görünüyor.

Makinaların İstilası

1980’li yıllarda İsveç’te dev makinalar ülkeyi tamamen ele geçiriyor. Dev makinaların istilasına uğramış bir ülkeyi kurtarmak için arkadaşlarımız ile işbirliği yapacak, İsveç’i bu makinalardan kurtarmak için sınırları zorlayacağız. Avalanche Studios sizlerin de İsveç’in bu zorlu döneminde yardımlarınızı bekliyor.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

    Yazar Hakkında

    2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…

    Yorum Yap