1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Gamex 2018’in Etkinliklerine katılmak için Başvurular başladı

Gamex 2018’in Etkinliklerine katılmak için Başvurular başladı

6 ile 9 Eylül arası TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde YouTuber & Streamer, cosplay yarışması, gönüllü takım üyeliği, indie oyun geliştiricileri ve Geek Bazaar başvuruları başladı.

featured

GameX 2018’de önceki GameX etkinliklerinde olduğu gibi Oyun severlerin ünlü Youtube Fenomenleri ve Streamerlarla tanışma fırsatı bulacak. Kendileriyle fotoğraf çekilip keyifli vakit geçirebilecekler. Her sene yapılan briysel ve grup cosplay yarışmaları da düzenlenecek. Ayrıca Drone ve Birbirinden ilginç Robot yarışlarında etkinliğe ayrı bir hava katacak. B2B Alanı’nda sektörün paydaşlarıyla birebir görüşüp iş ağınızı genişletebilecek, Geek Bazaar da katılımcıların el yapımı ürünlerini inceleyebilecek ve satın alabileceksiniz. Indie Game alanı’nda ise bağımsız oyun geliştiricilerinin geliştirdiği oyunları deneyimleyebilecek. Workshop Alanı sizlere oyun geliştirme, cosplay yapımı, resim ve sanat alanında işinin uzmanı birçok kişiden yardım almanızı, pratik yapmanızı ve püf noktaları öğrenebileceğiniz atölye çalışmaları gerçekleştirmenizi sağlayacak.

YouTuber & Streamer başvurusu nedir?

YouTube ve Twitch üzerinden içerik üretip, bunları izleyicilerine sunan kişilere verdiğimiz özel biletlerdir. YouTuber & Streamer başvurusu onaylanmış olan katılımcılarımız “YouTuber & Streamer” ibaresi olan, isimlerine özel kartla fuara giriş yaparlar.

Cosplay Yarışması Başvurusu

6-9 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan GameX Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı’nda 8 Eylül Cumartesi bireysel cosplay yarışması, 9 Eylül Pazar grup cosplay yarışması olacak. Cosplay yarışmasının detaylarına bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz.

Gönüllü Takım Üyeliği Başvurusu

GameX ekibi, bu yıl 6-9 Eylül tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi‘nde yapılacak olan GameX 2018‘de birlikte çalışacak gönüllü arkadaşlar arıyor. 4 gün boyunca etkinlik denetimi ve düzenlemesi alanında çalışmak isteyen arkadaşlar bu adres üzerinden detayları görüntüleyebilirler. 4 gün boyunca yorucu ama bir o kadar da eğlenceli olan bu serüvene GameX ekibi ile birlikte çıkın.

Geek Bazaar Başvuruları

Geek Bazaar, katılımcıların el yapımı ürünlerini sergilediği bir alandır. Bu alandaki stantlarda sevdiğiniz Oyun, TV, Film, Manga, Anime kahramanların figürlerini, aksesuarlarını veya tişörtlerini bulabilecek; potionlarla canınızı ve mananızı doldurabileceksiniz. Eğer siz de Geek Bazaar‘da yer almak istiyorsanız, buradan detayları görüntüleyebilirsiniz.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

Yorum Yap

Yorum Yap