1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Forza Horizon 4 Demo sürümü Microsoft Store’ye Eklendi

Forza Horizon 4 Demo sürümü Microsoft Store’ye Eklendi

featured

Forza Horizon 4 Demo sürümü Microsoft Store’ye Eklendi

Forza Hoziron 4’ün Demosu bugün itibariyle Microsoft Store sayfasına eklendi

Microsoft Studios ve Playground Games tarafından hazırlanan Forza Hoziron 4’ün Demosu bugün itibariyle Microsoft Store sayfasına oyun meraklılarına sunuldu. Ancak Forza Horizon 4’ün Demosu Microsoft Store sayfasında görünmesine rağmen kullanıcılar Demo sürümünü deneyimleme fırsatı bulamamakta. Oyunun Demo sürümünü denemek istediğimizde karşımıza bir kod kullanma ekranı çıkıyor. Bu konuda nasıl bir yol izleyeceğimiz ise merak konusu Yapımcılarından da bu konu hakkında bir açıklama ne yazık ki yapılmadı. Kısa bir sürü içerisinde bu konu hakkında Microsoft’tan bir açıklama yapılması bekleniyor.

Not: Demoyu indirmek için istenen kod hatasını Microsoft ekibi tarafından düzeltildi. Microsoft Store safasına giderek Forza Horizon 4 Demo sürümünü indirebilirsiniz.

Forza Horizon 4 Microsoft Sayfası:                                                                                              Git

Önerilen Yazı
Forza Horizon 4 Araçların Tam Listesi Açıklandı

 “Dünyanın en harika otomobil festivalinde dinamik sezonlar her şeyi değiştiriyor. Tek başınıza veya başkalarıyla takım oluşturup paylaşımlı, açık bir dünyada güzel ve tarihi Büyük Britanya’yı keşfedin. 450’den fazla aracı toplayın, modifiye edin ve sürün. Yarışın, kontrol edin, oluşturun ve keşfedin. Bir Horizon süper yıldızı olmak için kendi yolunuzu seçin.”

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

Yorum Yap

Yorum Yap