1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Fortnite Sezon 5 Yeni Haritası ile geliyor

Fortnite Sezon 5 Yeni Haritası ile geliyor

fortnite-sezon-5-geliyor

Fortnite Sezon 5 Hakkında bilgiler paylaşıldı

Epic Games tarafından bugün yaptığı açıklamalarla birlikte Fortnite: Battle Royale‘in 5. sezonun başladığını oyun meraklılarına duyurdu..

Fortnite Sezon 5’le birlikte gelecek olan çöl haritası hakkında yaklaşık 15 dakikalık bir oynanış videosu da yayınlandı. 12 Temmuz 2018 tarihinde saat 23:00’da açılacak olan Fortnite Sezon 5 çöl haritası getirmekle kalmıyor ayrıca oyunla alakalı bir çok değişiklikle birlikte geliyor. Bu değişiklikler arasında en dikkat çekicileri ise  Kullanıcı arayüzünde Grup bulucuyu açmadan Davetleri kabul edebilecek Bir diğer önemli değişiklik ise dört oyuncunun aynı anda binilen All Terrain Kart adlı yeni bir aracın çıkması…

Önerilen Yazı
Fortnite’tan Büyük indirim

Fortnite Sezon 5‘in yeni Çöl haritasının oynanış videosunu izlemek isteyen arkadaşlar aşağıda verdiğimiz videoyu izleyebilirler.

Fortnite Battle Royale Hakkında Küçük Bir İnceleme:

Fortnite günümüz Battle Royal oyunlarından grafik anlamında biraz geride olmasına rağmen oyunun kendine has güzellikleri vardır. Oyunda yer küre hariç her şeyin kırılabilir olması ve bunlardan bize gelen tahta, beton ve demir gibi maddelerden kendimizi korumak için yapı yapabilmemiz oyunu güzel ve zevkli yapan unsurlardan biridir. Bu özelliği ile Minecraft’a benzeyen bir Battle Royal oyunu da diyebiliriz.

Oyunun kendine has özellikleri var demiştik. Oyunda trambolin, kamp ateşi, tuzak, market arabası, jetpack gibi geniş bir malzeme olanağı var.

Silahlara değinecek olursak silahların evlerin içinde veya bazı yerlerde saklı şekilde olan sandıkların içinden çıktığını söyleyebiliriz. Silah dağarcığının geniş olduğunu ve renklerin önemli olduğunu söyleyebiliriz. Silahları hasar oranında renklere ayırırsak gri, yeşil, mavi, mor, sarı şeklindedir.

Oyunda reflekslerin ve hızın fazla olduğu ve diğer battle royal oyunlardan farklı olması oyunu çekici ve oynanabilir kılıyor.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

    Yazar Hakkında

    2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…

    Yorum Yap