1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Football Manager 2020 Touch 10 Aralık’ta Switch’e Geliyor

Football Manager 2020 Touch 10 Aralık’ta Switch’e Geliyor

featured

Football Manager 2020 Touch 10 Aralık’ta Switch’e Geliyor

Yayıncılığını SEGA geliştiriciliğini ise Sports Interactive’in üstlendiği efsanevi futbol oyunu Football Manager 2020 Touch 10 Aralık’ta Switch için çıkacağı duyuruldu. Oyun şu anda Steam (PC) üzerinden oynanabilir durumda.

Önerilen Yazı
Football Manager 2020’nin Ücretsiz Demosu Yayınlandı

“Football Manager 2020 Touch’ta, oyunun temel unsurları olan takım oluşturma, taktikler ve Maç Günü görevlerine odaklanmak için maç öncesi ayrıntıları ve medya gösterisini atlayarak sezonda hızla ilerleyeceksiniz.

Tabloda hızla yükselmenizi sağlayan “Hızlı Sonuç” özelliğiyle Maç Günlerinde bile hızlıca ilerleyebilirsiniz. Böylece size ince ayarlar yapmak için bolca zaman kalır.

Derinlikten ödün verip oyunda hızla ilerlerken bile hiçbir ayrıntıyı kaçırmayacaksınız, çünkü Touch, Football Manager’ın dünyaca bilinen güçlü veri tabanına sahiptir ve veri tabanında şunlar mevcuttur:

 

Oynanabilir 50 ülke

En iyi 130 lig

Menajerliğini yapabileceğiniz 2500’den fazla kulüp

Tamamen modellenmiş 500.000’den fazla oyuncu ve personel

Genç yeteneklerin hepsi burada! Potansiyellerini göstermeleri için uzun süre beklemenize gerek yok.

 

Geliştirme Merkezi

Yeni, çok kapsamlı merkezde genç takıma yönelik faaliyetlerinizin kontrolünü tamamen elinize alın. İlk 11’e hazır olana kadar genç yıldızları kulübe vardıkları ilk andan itibaren geliştirin.

 

Yenilenen Sözleşme Görüşmeleri

Yeni bir arayüz, sözleşmelerin şimdiye kadarki en hızlı ve en kolay şekilde görüşülmesini sağlarken yeni oynatılma süresi terminolojisi, oyuncuların ne sıklıkla oynamak istediğine ve bu istekleri karşılayıp karşılamadığınıza dair net bir bakış sunuyor.

 

Kulüp Vizyonu

Bir kültür geliştirin, gündemdeki hedefleri gerçekleştirmek için yönetim kuruluyla çalışın ve gelecek sezonlarda ilerleme göstermek üzere kulübünüz için bir yol planlayın.

 

İyileştirilmiş Grafikler

Yeniden tasarlanan oyuncu ve menajer modelleri, geliştirilmiş ışıklandırma ve yenilenmiş saha görselleri bugüne kadarki en iyi görünümlü maç deneyimini oluşturmak için bir araya geliyor.

 

Altın Nesil ve Rüya Transfer

Açılabilir yeni Altın Nesil ile aynı anda kendini gösteren son derece yetenekli genç oyuncu grubunu garantiye alın veya tek kullanımlık Rüya Transfer ile hayallerinizin oyuncusunu doğrudan kulübünüze transfer edin.”

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

  • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
  • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
  • Bedava Steam Kodları.
  • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
  • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
  • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.