1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Football Manager 2019 Çıktı

Football Manager 2019 Çıktı

Football Manager 2019 Çıktı

Sports Interactive ve SEGA tarafından hazırlanan Football Manager 2019 çıktı.

Football Manager 2019’un Yayıncıları 1 Kasım 2018 tarihinden itibaren PC ve Mac’te çıkış yaptığını oyun sevenlere duyurdu. Ayrıca yayıncısı SEGA tarafından oyun içi yeni ekran görüntüleri ve birde fragman yayınladı.

Önerilen Yazı
Football Manager 2019 Çıkış Tarihi ve Fiyatı Açıklandı

Yapımcılarının Football Manager hakkında söyledikleri

Football Manager 2019, daha önce hiç olmadığı kadar güzel oyunun kalbine daha da yaklaşıyor. Yeni özellikler ve gelişmiş oyun mekaniği, ekibinizi taze ve özgün yollarla kontrol etmenizi sağlayarak, daha yeni ortaya çıkan hikaye anlatımı yöntemini yaratır.

Oyunun, eğitimin ve taktiklerin iki temel alanı, bu sezon eğitim modülünün tamamen elden geçirilmesi ve taktik yaratıcının modern oyundaki yenilikleri yansıtacak şekilde yükseltilmesiyle dikkat çekti.

Eğitim revizyonu

Profesyonel oyunda tam olarak modellenmiş ve doğrulanmış, yeni ve ısmarlama seanslar ve programlar, bir sonraki fikstürünüz için hazırlanırken ve takımınızı antrenman sahasında geliştirirken size daha fazla kontrol sağlar.

Taktik İnovasyon

Sınırları zorlayın ve modern futbolda en popüler taktik yenilikleri yansıtan yeni tarzlar ve yeni takım eğitimi seçenekleri ile kendi futbol felsefenizi yaratın.

Yeni Yönetici İndüksiyonu

Futbol Menajerinde Yeni misiniz? Futbol yönetiminin temellerini tanıtacak ve rotanızı oyunun en tepesine yerleştirecek etkileşimli bir eğitici ile oyunu tanıyın.

Resmi Bundesliga Lisansı

Bundesliga ve 2.Bundesliga’nın tüm 36 takımı, resmi ligler, kitler ve oyuncu yüzleri ve ilgili liglere verilen kupalarla tamamen lisanslıdır.

Taze bak

Yeniden düzenlenmiş çağdaş bir cilt, Football Manager marka renklerini birleştirir ve FM19’a yeni, enerji veren bir görünüm kazandırır.

Diğer eklemeler arasında, VAR & goal-line teknolojisi, transfer müzakereleri sırasında ajan geri bildirimi, yönetici ortamları, gelişmiş maç öncesi brifingler, UI geliştirmeleri, yeni Steam başarıları ve çok daha fazlasını içeren maç iyileştirmeleri yer almaktadır.

Ön sürüm Beta’ya yönelik olarak önümüzdeki haftalarda, sosyal kanallarımızda daha fazla özellik kalmaya devam edecek.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

  • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
  • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
  • Bedava Steam Kodları.
  • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
  • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
  • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

Kaynak: dsogaming

Yorum Yap

Yorum Yap