1. Ana Sayfa
 2. Haber
 3. Epic Games’den Cadılar Bayramı İndirimi

Epic Games’den Cadılar Bayramı İndirimi

epic-gamesden-cadilar-bayrami-indirimi

Epic Games’den Cadılar Bayramı İndirimi

Epic Games, her sene olduğu gibi bu senede Cadılar bayramı etkinliği düzenleyecek. Bu etkinlikte Epic Games’in sunduğu oyunlarda yüzde 75 gibi indirimler bizleri bekliyor. Ayrıca Epic kuponları da 79,99 Tl ve üzeri oyunlarda kullanılabilir olacak.

Cadılar bayramında indirime giren en dikkat çekici oyunlar ise Crysis Remastered, Borderlands 3, World War Z GOTY, Red Dead Redemption 2, Borderlands: The Handsome Collection, Control Ultimate Edition, Remnant: From the Ashes, The Outer Worlds, Grand Theft Auto V: Premium Edition, Sid Meier’s Civilization VI, Rainbow Six Siege, Star Wars Jedi: Fallen Order vb. gibi oyunlar göze çarpıyor.

Epic Games‘in Cadılar Bayramı etkinliğinden kullanıcılar 5 Kasım’a kadar faydalanabilecek. Epic Games’de indirime giren oyunları görmek için buraya tıklayın.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

 • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
 • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
 • Bedava Steam Kodları.
 • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
 • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
 • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

  Yazar Hakkında

  2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…