1. Ana Sayfa
  2. Video
  3. Elder Scrolls VI tanıtım videosu

Elder Scrolls VI tanıtım videosu

the-elder-scrolls-6-tanitim-videosu

Elder Scroll VI için tanıtım videosu ve önemli Bilgiler Paylaşıldı

Bethesda Game Studios’un yöneticisinden şuan üzeride çalıştıkları yeni oyun olan Elder Scroll VI için çarpıcı açıklamalarda bulundu.

BETHESDA Game Studios geçtiğimiz günlerde Elder Scrolls VI için kısada olsa bir video paylaştı. Henüz çıkış tarihi ile alakalı herhangi bir açıklama gelmese de bu haberle Elder Scrolls hayranlarını bir nebzede olsa sevindirdi.

BETHESDA yöneticisi Todd Howard E3‘te yaptığı açıklamalarda Elder Scrolls VI‘yı geliştimenin daha başlarında olduklarını daha iyi bir Elder Scrolls VI için acele etmediklerini belirtti. Ayrıca Todd Howard şu sıralar Fallout 76 ya önem verdiklerini çıkış tarihine yetiştirmeye çalıştıklarını söyledi. Önümüzdeki günlerde oyunla ilgili bilgileri daha detaylı bir şekilde açıklayacağına dair bilgi paylaştı. Daha sonraki günlerde gelecek olan açıklamalarında oyun meraklılarına daha detaylı bilgiler sunulacak.

Elder Scroll VI için BETHESDA Game Studios tarafından yayınlanan tanıtım videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

    Yazar Hakkında

    2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…

    Yorum Yap