1. Ana Sayfa
 2. Haber
 3. E3 2020’ye Koronavirüs Engeli

E3 2020’ye Koronavirüs Engeli

e3-2020-koronavirus

E3 2020’ye Koronavirüs Engeli

Amerikan’nın Los Angeles eyaletinde 9 ila 11 Haziran tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan E3 2020 oyun fuarı Koronavirüs endişesiyle iptal edildiği açıklandı.

Entertainment Software Association, “COVID-19 virüsünün dünya üzerindeki artan etkisini göz önünde bulundurarak bu yıl Los Angeles Kongre Merkezinde düzenlenecek olan E3 etkinliğini iptal etme kararı aldık. Bu çapta bir salgın karşısında ve son zamanlarda aldığımız haberleri göz önünde bulundurduğumuz da aldığımız kararın doğru olduğunu biliyoruz. Ancak haziran ayında oyun sektöründeki son gelişmeleri siz değerli kullanıcılarımıza aktarmak için online deneyimler sunmayı hedefliyoruz. İlerleyen zamanlarda bu konu hakkında detaylı bilgi vereceğiz” dedi.

Detaylı bilgi için E3expo.com sitesindeki haberine göz atabilirsiniz.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

 • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
 • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
 • Bedava Steam Kodları.
 • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
 • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
 • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

  Yazar Hakkında

  2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…