1. Ana Sayfa
  2. Video
  3. DOOM Eternal Resmi Çıkış Fragmanı Yayınlandı

DOOM Eternal Resmi Çıkış Fragmanı Yayınlandı

DOOM Eternal Resmi Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Yayıncı Bethesda Softworks ve geliştirici id Software’ın ortak çalışması sonucu hazırlanan aksiyon oyunu DOOM Eternal’ın resmi çıkış fragmanı yayınlandı.

Önerilen Yazı
DOOM Eternal için tek oyunculu DLC çıkabilir

Cehennem orduları dünyayı istila etti. Bu müthiş, tek oyunculu macerada Slayer olarak boyutlararası iblis avına çık ve insanlığı kurtar.

Tek Korktukları Şey… Sensin.

Yüksek tempolu birinci şahış nişancı çatışmalarına yeni bir soluk getiren DOOM Eternal’da muazzam hız ve güç baş döndürüyor.

Slayer Tehdit Seviyesi Maksimumda

Alev makineli omuz topu, bileğe takılan katlanabilir bıçak, yükseltilmiş silahlar ile modlar ve Double Dash gibi yeteneklerle hiç olmadığı kadar hızlı, güçlü ve beceriklisin.

Uğursuz Üçlü

İhtiyacın olan her şeyi düşmanlarından al: Ekstra can için glory kill yap, zırh için yakıp kül et, cephane depolamak için iblisleri testereyle kes ve iblis avcılarının şahı ol!

Battlemode’a Gir

id Software, yepyeni bir 2’ye 1 çok oyunculu modu sıfırdan geliştirdi. Tam donanımlı DOOM Slayer, oyuncu kontrolündeki iki iblisle kozlarını paylaşarak beş maçlık hararetli bir birinci şahıs çatışmasına giriyor.

Oyun 20 Mart’tan itibaren PlayStation 4 (PS4), Xbox One, PC ve Stadia ve daha sonraki bir tarihte ise Switch için çıkması bekleniyor. Ayrıca DOOM Eternal’ı ön sipariş vererek ilk kez modern platformlara çıkış yapacak DOOM 64’ün dijital sürümüne ücretsiz sahip olabilecek.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

  • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
  • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
  • Bedava Steam Kodları.
  • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
  • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
  • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.