1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. DOOM Eternal için tek oyunculu DLC çıkabilir

DOOM Eternal için tek oyunculu DLC çıkabilir

doom-eternal-oynanis-videosu

id Software geliştirdiği Bethesda tarafından da dağıtımı gerçekleşecek oyunumuz DOOM Eternal’da Tek oyunculu DLC’ler çıkabilir. Bir önceki DOOM oyununda çok oyunculu modlara yönelen ekip yeni çıkacak DOOM Eternal’da bu durum değişebilir.

id Software yönetmeni Marty Stratton QuakeCon 2018’de DOOM Eternal hakkında sorulan bir soruda ise “Oyunda hikaye tabanlı DLC’leri görmemiz mümkün olacak mı?” sorusuna Marty Stratton “Kesinlikle” cevabını verdi ve sözlerine şu şekilde devam etti:

“Geçmişe geri dönüp değiştirmek istediğim bir şey olsaydı, oyunculara Doom’un hikaye modundan daha fazla seçenek sunmak isterdim. Ne yazikki geri dönmek gibi bir şansımız yok maalesef, Fakat yeni çıkaracağımız oyunda bunları yapmayı planlıyoruz. Yakında yaptığımız bütün planlarımız açıklayacağız.” dedi.

Önerilen Yazı
Doom Eternal Oynanış Videosu Yayınlandı

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

 

    Yazar Hakkında

    2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…

    Yorum Yap