1. Ana Sayfa
 2. Haber
 3. DIRT 5 PS4, Xbox One ve PC için 6 Kasım’da çıkacak

DIRT 5 PS4, Xbox One ve PC için 6 Kasım’da çıkacak

dirt-5

DIRT 5 PS4, Xbox One ve PC için 6 Kasım’da çıkacak

Yayıncı ve geliştirici oyun firması Codemasters, DIRT 5’in 6 Kasım’da çıkacağını duyurdu.

İlk başlarda oyun 9 Ekim’de çıkacağı planlanıyordu ancak yapımcıdan gelen bir haber ile çıkış tarihini 16 Ekim’e ertelemişti. Bugün gelen bir açıklama ile de 6 Kasım’a ertelendiğini duyurdu. Yapımcı oyunun ertelenme sebebi olarak ta mevcut konsollarla gelecek yeni nesil konsollar arasındaki tarihi yakın tutmak istedikleri için böyle bir karar aldıklarını belirtti.

Oyun 6 Kasım’da PlayStation 4, Xbox One ve PC sürümlerinde çıkışını gerçekleştirecek. Amplified sürümüne sahip olan kullanıcılar 3 Kasım’da yani üç gün önceden oyuna giriş yapabilecek. Xbox Series X ve PlayStation 5 sürümleri yeni nesil konsolların çıkmasıyla birlikte gelecek. 2021’de ise Stadia sürümünün çıkması bekleniyor.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

 • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
 • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
 • Bedava Steam Kodları.
 • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
 • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
 • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

  Yazar Hakkında

  2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…