1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Devolver Digital, Ruiner’ı Switch’e getiriyor

Devolver Digital, Ruiner’ı Switch’e getiriyor

featured

Devolver Digital, Ruiner’ı Switch’e getiriyor

Yayıncılığını Devolver Digital geliştiriciliğini ise Reikon Games’in üstlendiği aksiyon oyunu Ruiner’ın yakında Switch’e geleceğini duyurdu.

RUINER, 2091 yılında siber başkent Rengkok’ta geçen zorlu bir aksiyon nişancı oyunudur. Sinirli bir sosyopat, kaçırılan erkek kardeşini kurtarmak ve gizli Hacker arkadaşının rehberliğinde gerçeği ortaya çıkarmak için bozuk sisteme tepki gösterir.

Karmaşık & Zorlu Mücadele: Ölümcül malzemeler alarak, taktiksel zekanızı geliştirerek ve düşmanlarınızı afallatıp onları güçsüz bırakacak diğer akıl almaz becerilerde ve araçlarda uzmanlaşarak savaş alanının patronu olun.

Sanal Suçlardan Esinlenilmiş Cephanelik: Enerji kalkanı, hareketli bariyer ya da şebeke dönüştürücü gibi teknoloji harikası aletleri ve yetenekleri kullanın. Hayalet kısmıyla muhalefeti savaşta kendi tarafınıza çekebilirken çoğalma hızlandırıcı, refleks güçlendirici ya da aşırı yükleme sizi yakalanamaz kılacaktır.

Hikayeli Aksiyon: Duygusuz bir dünyada gezerken ve HEAVEN’daki birlik olmuş sanal tüccar titanları dağıtırken Rengkok’ta şiddetli yüzleşme, hedefe ulaştıran bir adım ve güven, değeri düşmüş bir para birimidir.

Ruiner, ilk olarak 2017’nin Eylül ayında PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya sürüldü.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

  • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
  • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
  • Bedava Steam Kodları.
  • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
  • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
  • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.