1. Ana Sayfa
  2. Video
  3. Devil May Cry 5’in GamesCom 2018 Oynanış Videosu yayınlandı

Devil May Cry 5’in GamesCom 2018 Oynanış Videosu yayınlandı

GamesCom 2018 etkinliğinde Devil May Cry 5’in oynanış videosu yayınlandı

IGN, Devil May Cry 5 oyunun demo sürümünden 15 dakikalık bir oynanış videosu paylaştı.

IGN, Devil May Cry 5 oyununun 15 dakikalık oyun içi tanıtım ve oynanış videosunu şuanda Almanya’nın Köln kentinde düzenlenen Gamescom etkinliğinde oyun severlerin beğenisine sundu.

Dünyada önde gelen Oyun şirketlerinden birisi olan CapCom şirketinin piyasaya sürdüğü, oyun Dünyası için büyük bir kazanım olan ve Dünyada en çok satılan Aksiyon oyunları arasına giren Devil May Cry serisinin, son bölümü olarak karşımıza çıkan Devil May Cry5, bundan önceki tüm bölümlerinde olduğu gibi, göz doldurmaya ve oyun severleri ekran başına kilitlemeye devam edecek gibi görünüyor.

Eski Düşmanlarımız Artık Daha Güçlü

Devil My Cry 5’i ilgi çekici yapan bir diğer nokta ise oyunun içinde tanıdık yüzler göreceğimizdir fakat bu tanıdık yüzlerin daha güçlü bir şekilde geri dönmesi, çağımız teknolojisine uygun olarak geliştirilmiş olması ve oyun severlere çılgın ve akıcı bir oyun deneyimi sunması olacaktır.

Bir diğer değinmek istediğimiz nokta ise günümüzde dahi piyasaya sürülen oyunların aksine kendi kategorisi dâhil olmak üzere birçok oyundan daha gelişmiş grafiklere sahip olması. Gelişmiş grafikler CapCom şirketinin Hala bu oyuna ne kadar önem verdiğini gösteriyor. Zirvede ki yerini korumak isteyen Şirket Kendi bünyesinde geliştirdiği özel bir motor sayesinde oyun içini daha akıcı hale getirmekle kalmayıp, efekt ve ışıklandırma konusunu da geliştirerek oyun severlere daha güçlü bir oyun sunuyor.

Devil May Cry 5 2019 yılının 3. çeyreğinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

Yorum Yap

Yorum Yap