1. Ana Sayfa
 2. Video
 3. Destiny 2: Beyond Light ‘Weapons and Gear’ Fragmanı

Destiny 2: Beyond Light ‘Weapons and Gear’ Fragmanı

Destiny 2: Beyond Light ‘Weapons and Gear’ Fragmanı

Bungie, Destiny 2: Beyond Light için ‘Weapons and Gear’ adında bir fragman yayınladı. Fragman da Destiny 2: Beyond Light genişlemesi için tasarlanmış silahlar ve teçhizatlar gösterilmekte.

Destiny 2’nun dünyasına dalıp güneş sisteminin gizemlerini keşfet ve etkileyici bir FPS deneyimi edin. Güçlü elementsel becerileri aç ve Gardiyanının görünüşünü ve oynayış tarzını özelleştirmek için benzersiz teçhizatlar topla. Destiny 2’nin sinematik hikayesinin, zorlu iş birliği görevlerinin ve çeşitli PvP modlarının keyfini ister arkadaşlarınla ister tek başına çıkar. Hemen ücretsiz olarak indir ve yıldızlara kendi efsaneni yaz.

Steam
Önerilen Yazı
Destiny 2: Beyond Light için Yeni bir Fragman Yayınlandı

Oyunun yeni DLC paketi 10 Kasım’da PlayStation 4Xbox One ve Steam (PC) üzerinden çıkacak. Ayrıca ileriki bir tarihte PlayStation 5 ve Xbox Series platformlarına da gelecek.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

 • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
 • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
 • Bedava Steam Kodları.
 • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
 • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
 • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

  Yazar Hakkında

  2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…