1. Ana Sayfa
  2. PC
  3. Desperados III Oynanış Videosu yayınlandı

Desperados III Oynanış Videosu yayınlandı

Dağıtımcılığını THQ Nordic ve geliştiriciliğini ise Mimimi Productions tarafından yapılacak olan oyunumuz Desperados III’ün GamesCom 2018 etkinliğinde 19 dakikalık Oynanış videosunu yayınladı. Ayrıca dünkü yapılan açıklamalara göre Vahşi Batı temalı oyunumuz Desperados III, PS4, Xbox One ve PC için 2019’da çıkış yapacağını duyurdu.

Önerilen Yazı
THQ Nordic Desperados III’ü duyurdu

THQ Nordic aracılığıyla Desperados III’e genel bakış:

Desperados III oynamaya başladığımızda yasaların elinde silah bulunanlar tarafından uygulandığı, Ölümün kol gezdiği bir dünyada kendilerini buluyor.

Eleştirmenlerin gönüllerinde taht kuran Shadow Tactcs: Blades of The Shogun’ın yapımcısı Mimimi Productions tarafından geliştirilen gerçek zamanlı strateji oyunu Desperados III’te John Cooper’ın liderliğinde Desperados adında bir gruba komuta edecek.

Desperados: Wanted Dead or Alive, Desperados III oyununun ilk oyunundan esinlenen Desperados III, oyuncunun her bir göreve çok çeşitli farklı çözüm ve yollarla yaklaşmasına izin verecek. Oyuncunun çetesi her zaman sayıca artacağından, hem çevrenin hem de her Desperado’nun benzersiz karakter yeteneklerinin akıllıca kullanımı zaferle sonuçlanacaktır.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

Kaynak: Gametsu

Yorum Yap

Yorum Yap