1. Ana Sayfa
  2. PC
  3. Darksiders Genesis için 16 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Darksiders Genesis için 16 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Darksiders Genesis için 16 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Geliştiriciliğini Airship Syndicate yayıncılığını ise THQ Nordic’in üstlendiği aksiyon macera oyunu Darksiders Genesis için 16 dakikalık bir oynanış videosu yayınlandı. IGN tarafından yayınlanan oynanış videosunda oyunun ilk 16 dakikasına yer veriliyor.

Önerilen Yazı
Darksiders: Genesis için Bir Fragman Yayınlandı

“Yaradılışın şafağından beri, varoluşun dengesini korumak KONSEY’in görevi. Konseyin emirlerini ise, onlara biat etmiş ve karşılığında muazzam güçler bahşedilmiş olan KIYAMET ATLISI Nephilimler (iblislerle meleklerin olağanüstü birleşiminden zuhur etmiş varlıklar) yerine getiriyor. Fakat Kıyamet Atlıları bu güç karşılığında ağır bir bedel ödemişler: güçlerini ilk olarak kendi türlerinin diğer üyelerini yok etmek için kullanma emri almışlar. Cennette yaşanan kanlı bir savaşın ardından emre itaat eden Kıyamet Atlıları diğer Nephilimleri yok etmişler.

Bu trajedinin etkisinden hala çıkamayan SAVAŞ ve ÇATIŞMA’ya yeni bir görev veriliyor: İblislerin gizemli kralı LUCIFER Cehennemdeki baş iblislere olağanüstü güçler vererek Denge’yi bozma planları içinde ve Savaş ile Çatışma’nın bunu engellemesi gerekiyor. Cehenneme inip bu baş iblisleri avlayacaklar, bilgi toplayacaklar ve nihayet Denge’yi bozmaya ve tüm yaradılışı ortadan kaldırmaya yeltenen bu karmaşık iblis komplosunu boşa çıkaracaklar.”

Oyun 5 Aralık’ta Stadia ve PC platformlarında, 14 Şubat 2020’de ise PlayStation 4, Xbox One ve  için çıkışını gerçekleştirecek.

IGN’nin paylaştığı oynanış videosunu yukardaki video oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

·         Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.

·         Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.

·         Bedava Steam Kodları.

·         Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.

·         Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.

·         Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.