1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Dark Devotion 25 Nisan’da PC için Çıkacak

Dark Devotion 25 Nisan’da PC için Çıkacak

Yapımcıları Dark Devotion'ın 25 Nisan’da PC için daha sonraki tarihlerde ise PlayStation 4 ve Nintendo Switch için çıkacağını duyurdu

The Arcade Crew ve Hibernian Workshop, aksiyon rol yapma oyunu Dark Devotion’ın 25 Nisan’da PC platformunda çıkışını gerçekleştireceğini oyun meraklılarına duyurdu. Ayrıca PC platformunda çıkış yaptıktan hemen sonra PlayStation 4 (PS4) ve Nintendo Switch için çıkaracaklarını da duyurdu. Yapımcıları oyunun fiyatını 32,00 TL olarak belirledi.

“Dark Devotion’da, güçten düşmüş esrarengiz bir tapınağın sırlarını keşfet ve inancın uğruna her şeyi feda edebileceğin bu dünyada Tapınak Şövalyesi ruhunu göster. Kendi varlığını da çok derinden etkileyecek soruların yanıtlarını bulmak için kapkara karanlığın içine dalarak inancını, sadakatini ve cesaretini test et.

Dark Devotion’ın oynayanı içine çeken zengin ayrıntılarla bezeli anlatısı, Tapınakçı inancının karşı konulmaz daveti hakkında kasvetli bir hikâye sunuyor. Bu hem lanetli hem kutsal yolculukta ilerledikçe karşına çıkan her zorluk cesaretini, inancını ve bağlılığını tekrar sorgulatıyor. Her biri kendine has muhteşem detaylarla örülü dört benzersiz dünyaya yayılan bu yolda onlarca farklı silah kullanarak Tapınağın sırrına ermeye çalışırken, ruhunu tüketip seni sonsuz bir lanete mahkûm etmeye yeminli karanlık düşmanlar ve sinsi hasımlarla da mücadele etmek zorundasın.”

The Arcade Crew tarafından paylaşılan oynanış videosuna yukardaki video oynatıcıdan bakabilirsiniz.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

  • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
  • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
  • Bedava Steam Kodları.
  • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
  • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
  • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.
Yorum Yap

Yorum Yap