1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Dakar 18 çıkış tarihi açıklandı

Dakar 18 çıkış tarihi açıklandı

Dakar 18 çıkış tarihi geliştiricisi Bigmoon Entertainment tarafından duyuruldu

Bigmoon Entertainment bugün yaptığı açıklamayla Dakar 18’in çıkış tarihinin oyun meraklılarına duyurdu

Bigmoon Entertainment tarafından geliştirilen dünyanın ilk gerçekçi ralli oyunu Dakar 18’in 28 Eylül’de çıkacağını duyurdu. Ayrıca duyuruyla birlikte yeni bir oyun görsellerinin son halini gösteren bir Fragman yayınladı.

Oyunumuzun yapıcılarından gelen bilgilere göre dünyanın en büyük kros yarışlarının geçeceği gerçekçi bir simülasyon oyunu olacak. Ayrıca çeşitli araçların ve şimdiye kadar yapılmış en büyük açık dünyalardan birini de bizlere sunacak. Dakar 18 oyun içerinde oyuncular Peru, Arjantin ve Bolivya’daki 14 etabın her birinde başarıya ulaşmak için gerçek ralli pilotları tarafından geliştirilen kılavuz kitaplarını kullanmak zorunda kalacaksınız. Ayrıca Dakar 18 oyununda online oyuncularla karşılaşacak sert ve çetin bir mücadele içerisinde bulunacaksınız.

Dakar 18’in ilk incelememizde dikkat çeken bir düğer nokta ise oyunun gerçekçi grafiklere sahip olmasıydı. Oyun içerisinde Tekli oyuncu, Çevrimiçi ve Arkadaşlarınızla birlikte Bu yarışın içine girebilmeniz için Bölünmüş ekran seçenekleri sizleri karşılıyor. Ayrıca oyunda sadece otomobil olarak değil tam tamına beş ana kategoride ( Araba, 4×4, Kamyon, Motosiklet, ATV Motosiklet ) oyun imkânları sizlere sunuluyor.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

1
Yorum Yap

Yorum Yap