1. Ana Sayfa
  2. PC
  3. Cyberpunk 2077 48 dakikalık oynanış videosu yayımlandı

Cyberpunk 2077 48 dakikalık oynanış videosu yayımlandı

Cyberpunk 2077 48 dakikalık yeni bir oynanış videosu yayımlandı

Cyberpunk 2077 Twitch üzerinden başlatılan bir canlı yayında oynanış videosu oyun meraklılarına gösterildi

Cyberpunk 2077 48 dakika uzunluğunda yeni bir oynanış videosunu Twitch üzerinden canlı olarak oyun meraklılarına gösterdi. CD Projeckt RED ekibinin Twitch üzerinden yaptığı bu canlı yayında oyun hakkında yeni bilgiler gösterdi. CD Projeckt RED bu canlı yayın esnasında oyun meraklıları tarafından yoğun ilgi gördü. Oyunun yönetmeni Adam Badowski tarafından ayrıca oyun hakkında da bilgiler verdi. Oyun hakkında açıklamaları ise şu şekilde:

Yayınladığımız 48 dakikalık bu videoda oyunun geliştirilme sürecinde çekildiğini şu anki halinden birçok içerik ve mekaniğin büyük olasılıkla değiştirileceğini söyledi. Bu oynanış videosunu sadece oyunun hangi aşamasında olduğunu göstermek için oyun meraklılarına yayımladık. Görsel açıdan olsun RPG olsun gizlilik, kullanıcı ara yüzü, araç fizikleri vb. birçok içeriğin hala yapım aşamasında olduğunu oyunun çıkış tarihine kadar birçok içeriğin daha da gelişmiş bir versiyonunu sunmak için gece gündüz çalıştıklarınıda belirtti.

Cyberpunk 2077 için yayımladığımız 48 dakika uzunluğunda olan bu oynanış videosunu yayımlama sebebimiz. Şu anki haliyle oyun meraklılarının ne düşündüğünü öğrenme ve bu konudaki fikirlerini bizimle paylaşmalarını istedik.

Önerilen Yazı
Cyberpunk 2077 ne zaman çıkacak

Cyberpunk 2077 PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkacak. Ne zaman çıkacağı hakkında ise bir bilgi verilmedi.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

1
Yorum Yap

Yorum Yap