1. Ana Sayfa
 2. Haber
 3. Cyberpunk 2077 ‘Night City’ haritası sızdırıldı

Cyberpunk 2077 ‘Night City’ haritası sızdırıldı

Cyberpunk 2077 'Night City Wire 4. Bölüm' 15 Ekim'de geliyor

Cyberpunk 2077 ‘Night City’ haritası sızdırıldı

CD Projekt Red üzerinde çalıştığı yeni oyunu Cyberpunk 2077’nin çıkışına kısa bir süre kala ‘Night City’ haritası internete sızdırıldı. Ayrıca CD Projekt RED oyunun gold statüsüne ulaştığını belirtti. Bu da demek oluyor ki oyunun bu saatten sonra ertelenme gibi bir durumun söz konusu olmadığı anlamına geliyor.

Önerilen Yazı
Cyberpunk 2077 Keanu Reeves’in Reklam Filmi yayınlandı

Oyunun tanıtım yazısı

“Güç, ihtişam ve vücut modifikasyonuna takıntılı megalopolis Night City’de geçen bir açık dünya, aksiyon-macera hikayesidir. Ölümsüzlüğün anahtarı olan benzersiz implantın peşinden giden V adlı bir kanun kaçağı paralı asker olarak oynuyorsunuz. Karakterinizin siber donanımını, becerilerini ve oyun tarzını özelleştirebilir ve yaptığınız seçimlerin hikayeyi ve etrafınızdaki dünyayı şekillendirdiği büyük bir şehri keşfedebilirsiniz.”

Cyberpunk 2077 ‘Night City’ haritası

Cyberpunk 2077, 19 Kasım’da PlayStation 4Xbox One ve PC için çıkacak. PC sürümü SteamEpic Games ve GOG üzerinden oynanabilir olacak. daha sonraki bir tarihte ise PlayStation 5 ve Xbox Series X için çıkışını gerçekleştirecek.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

 • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
 • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
 • Bedava Steam Kodları.
 • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
 • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
 • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

  Yazar Hakkında

  2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…