1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Cyberpunk 2077 ne zaman çıkacak

Cyberpunk 2077 ne zaman çıkacak

CD Projeckt Red'in E3 2018 fuarında oyun hakkında yeni bilgiler paylaştı

featured
Cyberpunk 2077 ne zaman çıkacak

Cyberpunk 2077 hakkında yeni bilgiler paylaşıldı

E3’te CD Projeckt RED tarafından geliştirilen yeni oyunu Cyberpunk 2077 hakkında oyun meraklılarına yeni bilgiler paylaştı.

Cyberpunk 2077 E3 2018 Fuarında Tanıtım videosu yayımlandı. ilk defa 2012 yılında bir sinematik bir fragmanla oyun meraklılarına duyurulan oyunumuz bu yeni yayımlanan tanıtım videosu ile oyun içi görüntülerinin oluşturduğu bir video ortaya çıkarmış oldu.

CD Projeckt RED üzerinde çalıştığı yeni oyunu Cyberpunk 2077’nin tanıtım videosu ve oyun hakkında yeni bilgiler açıklandı. Henüz çıkış tarihi ile alakalı konuşmasalar da CD Projekt Red 2016 tarihinde verdiği röportajlarda 2019 yılının Haziran ayından önce çıkacağı sözünü vermişti. E3’te yayımlanan Tanıtım videosu ve açıklanan bilgilere bakacak olursak 2019’un Haziran ayından önce çıkma ihtimalini kuvvetlendirdi.

Cyberpunk 2077‘de ana karakterimiz Geralt olmayacak

CD Projekt Red verdiği bilgiler arasında en dikkat çekici haber ise Oyunun eski sürümlerinin de ana karakterimiz Geralt’ın aksine kendi karakterlerimizi oluşturabileceğiz. Ayrıca oyunumuz FPS olarak oyun meraklılarına sunulacak. Açık dünya RPG ve Ekibinin diğer bir oyunu olan Witcher’dan daha geniş bir oyun evrenine sahiplik yapacak olması da oyuna ne kadar önem verdiklerinin bir göstergesi… Ayrıca oyunun Co-Op özelliğiyle de yakın çevremizle oldu bitti ye gelmeden uzun süreli oynama imkanını da bizlere sunuyor.

CD Projeckt‘in E3 2018 etkinliğinde oyun meraklılarına gösterilen Cyberpunk 2077 fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

Yorum Yap

Yorum Yap