1. Ana Sayfa
  2. Steam
  3. Cuisine Royale Erken Erişime açıldı

Cuisine Royale Erken Erişime açıldı

Cuisine Royale 16-25 Haziran tarihleri arasında ücretsiz indiren herkes süresiz bir şekilde oynayabilecek.

featured

Cuisine Royale oyununu 16-25 Haziranları arasında Ücretsiz indirme Fırsatı

Cuisine Royale, geliştiricisi Darkflow Software ve dağıtımını da Gaijin Distribution KFT tarafından yapılacak oyunumuz 16 haziran 2018 tarihinden itibaren Steam’de yerini aldı.

16 Haziran 2018’den itibaren çıkışını gerçekleştiren oyunumuz çıkması şerefine 25 Haziran 2018 tarihine kadar ücretsiz olarak oyun meraklılarına dağıtılacak. Bu tarihler arasında Steam kütüphanesine ekleyen herkes süresiz oynama şansı elde etmiş olacak. Kampanyanın sone ermesiyle birlikte sunucu giderlerini karşılamak ve oyunun gelişmesini sağlamak amacıyla tamamen ücretli olacak.

Cuisine Royale nam-ı diğer Kilot Savaşları

Son zamanların Battle Royale oyuncu kitlesinin oldukça fazla olduğu bugünler de bu tarz oyunların her geçen gün oyun firmalarının bu alana yönelmesini sağlıyor. Cuisine Royale oyunuda Battle Royale oyunları arasında bugünden itibaren yerini aldı. Aynı türdeki diğer oyunlara göre ufak tefek farklılıklar var bunlardan bir kaçına değinecek olursak Cuisine Royale adlı oyunumuzda kıyafet çeşitliliğinin olmaması… Oyunumuz da sadece altımızda bir Kilot ve mutfak aletlerinden oluşan bir takım kendimize zırh yapabileceğimiz eşyalar var. Oyuna başladığımızda haritanın çeşitli bölgelerine dağıtılmış 30 oyuncu ile birlikte hayatta kalma mücadelesi veriyoruz. Hayatta kalabilmek için ise harabeye dönmüş binalardan Silah, Mermi, Çanta, Sağlık Kiti vb. eşyaları elde etmemiz gerekecek.

Steam Sayfası: Cuisine Royale

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

Yorum Yap

Yorum Yap