1. Ana Sayfa
 2. Steam
 3. Company of Heroes 2 Steam’de Yüzde 95’lik indirim yapıldı

Company of Heroes 2 Steam’de Yüzde 95’lik indirim yapıldı

Company of Heroes 2 Steam’de Yüzde 95’lik indirim yapıldı

SEGA ve Relic Entertainment’ın iş birliğiyle hazırlanan 2. Dünya savaşını konu alan gerçek zamanlı strateji oyunu Company of Heroes 2 ‘yi Steam üzerinden yüzde 95 gibi bir indirim yapıldı. İndirim sayesinde oyunu 31,00 TL yerine 1,55 TL’ye satın alabileceğiz. Bu fırsattan yararlanmak isteyen kullanıcılar Company of Heroes 2’nin Steam sayfası üzerinden oyunu satın alabilirler.

Company of Heroes Franchise Edition’da Yüzde 75’lik indirim yapıldı

Company of Heroes Franchise Edition’ı da yüzde 75 gibi bir indirim yapıldı. Normal de fiyatı 125,00 TL olan bu paketi yüzde 75’lik indirim sayesinde 31,25 TL’ye satın alabilirsiniz. Paket içerisinde 12 ürün içeriyor. Ayrıca CoH 2 Master Collection Yüzde 91’e varan indirimle satın alabileceksiniz. Company of Heroes 2′nin Steam indirimi 19 Ekime kadar sürecek. Detaylı bilgi için Steam sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

 • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
 • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
 • Bedava Steam Kodları.
 • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
 • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
 • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

  Yazar Hakkında

  2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…