1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Call of Duty: Black Ops 4 Blackout Beta tarihi açıklandı

Call of Duty: Black Ops 4 Blackout Beta tarihi açıklandı

Call of Duty: Black Ops 4 PS4 için Blackout Beta tarihi açıklandı

Call of Duty Black Ops 4 Blackout
1

Call of Duty: Black Ops 4 PS4 için Blackout Beta tarihi 10 Eylül

Call of Duty: Black Ops 4 Ağustos ayı içerisinde PS4, Xbox One ve PC için mutiplayer betası yayınlanmıştı. Multiplayer Betasının dün sona ermesiyle birlikte Eylül ayında çıkacak olan Blackout betasıyla devam edecek.

Treyarch ve Activision firmalarından gelen bilgiler doğrultusunda 10 Eylül’de Blackout Betasını PlayStation 4 ile açılışını yapacak. Hemen ardından ise diğer platformlar da yayınlanacağı bilgisini paylaştı. Ayrıca Activision firmasının resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada Multiplayer betasını silmemelerini öneririz. Eylül ayında Blackout Betasının yayınlanmasıyla birlikte güncelleneceğini duyurdu.

Not: 10 Eylül’de başlayacak beta sürümünden faydalanmak için Call of Duty: Black Ops 4 ön sipariş ile satın almış olmamız gerekmekte.

***Ayrıca Call of Duty: Black Ops 4 hakkında çok fazla bilgi paylaşılmadığından dolayı bilgilerimiz  kısıtlıdır. Fakat gelecek gelişmeler hakkında Sitemizi takipte kalabilirsiniz.
Önerilen Yazı
Call of Duty: Black Ops 4 Açık Beta Tarihi belli oldu

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

    Yazar Hakkında

    2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…

    Yorum Yap