1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Black Desert Online Yenilenmiş Haliyle geliyor

Black Desert Online Yenilenmiş Haliyle geliyor

Black Desert Online

23 Ağustos 2018 tarihinden itibaren Black Desert Online tamamen yenilenmiş olacak.

Türkiye’nin en popüler MMORPG oyunu Black Desert dev güncellemesiyle tamamen yenileniyor.  Bu dev güncellemede bizleri neler bekliyor. Öncelikle oyunumuzun Grafiklerinde gözle görülür bir şekilde iyileştirmeler yapılacak ve başarılı bir optimize sayesinde düşük sistemle daha seri ve akıcı oynayabileceksiniz. Güncelleme ile alakalı ayrıca Pearl Abyss 3 gün sonra bir etkinlik düzenliyor. Etkinliğe katılamayan oyuncular için 11 ağustos 2018 saat 09:00 (GMT +3)’de canlı yayın gerçekleştirecek. Bu sayede 23 ağustos 2018 tarihinden önce Black Desert Online oyununun tamamen yenilenmiş halini görmüş olacağız.

Black Desert Hakkında Kısaca Konusu:

Black Desert oyunumuzda Çiftçilikten tutun Balıkçılığa Eğitmenlikten Ticarete kadar Birçok meslekle donatılmış içeriğe sahip. Klan ve Kale savaşlarıyla da detaylandırılmış PVP özelliği ve devasa büyüklükteki haritanın çeşitli bölgelerindeki dünya Bosslarıyla mücadele edebileceğimiz bir MMORPG oyundur.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

    Yazar Hakkında

    2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…

    Yorum Yap