1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Black Desert Online Remaster Sürümü sayesinde Oyuncu Kitlesi arttı

Black Desert Online Remaster Sürümü sayesinde Oyuncu Kitlesi arttı

featured

Black Desert geliştiricisi Pearl Abyss tarafından bugün yapılan bir açıklamada Remaster Sürümünün Gelmesiyle birlikte Oyuncu Kitlesinde büyük bir artış olduğunu söyledi.

Remaster güncellemesinin ardından yapılan bir istatistik ile Pearly Abyss ve Kakao Games tarafından Black Desert oyuna geri dönen ve yeni katılan oyuncuların sonuçları hakkında bugün bir açıklama yaptı.

Türkiye’nin en popüler MMORPG oyunu Black Desert 23 Ağustos 2018 tarihinde Pearly Abyss tarafından gerçekleştirdiği Büyük güncellemesiyle Black Desert oynayan oyuncu kitlesinde oyuna geri dönenlerde %103.6 oyuna yeni katılım gösteren oyuncu sayısında ise %24.2’lik bir artış gösterdiğini açıkladı.

Kakao Games Europe BV CEO’su Minsung Kim şunları söyledi:

“Pearl Abyss, Black Desert Remaster ile harika işler başardı. Oyunun grafikleri harika olmasına rağmen Remaster geliştiricileri hayranlarına daha iyi bir grafik sunabilmek için sınırları zorladılar. Bu kadar emek harcanmış bir oyuna yeni katılan ve geri dönen oyuncuları görmek şaşırtıcı değil” dedi.

Önerilen Yazı
Black Desert Online Yenilenmiş Haliyle geliyor

Black Desert oyunumuzda Çiftçilikten tutun Balıkçılığa Eğitmenlikten Ticarete kadar Birçok meslekle donatılmış içeriğe sahip. Klan ve Kale savaşlarıyla da detaylandırılmış PVP özelliği ve devasa büyüklükteki haritanın çeşitli bölgelerindeki dünya Bosslarıyla mücadele edebileceğimiz bir MMORPG oyundur.

Kaynak: dsogaming

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

Yorum Yap

Yorum Yap