1. Ana Sayfa
  2. Steam
  3. Bedava Totally Accurate Battlegrounds Alma Fırsatı

Bedava Totally Accurate Battlegrounds Alma Fırsatı

totally-accurate-battlegrounds

Totally Accurate Battlegrounds ilk 100 saat içerisinde indiren herkes süresiz oynama fırsatını elde edecek

Totally Accurate Battlegrounds 06 Haziran 2018 tarihinden itibaren Steam platformunda yerini aldı. Normalde 4.99$ gibi bir Fiyata sahip olan Oyunumuz çıkış saatinden itibaren ilk 100 saat içerisinde ücretsiz indirme hakkı tanındı. Bu süre zarfında indiren arkadaşlar Kütüphanelerine kalıcı bir halde ekleyebilecekler.

Landfall tarafından hazırlanan oyunumuz Totally Accurate Battlegrounds çıkışının şerefine ücretsiz indirme hakkı tanıdı. ilk 100 saat içerisinde indiren herkes Steam kütüphanesinde kalıcı bir şekilde ekleyebilecek. Ücretsiz indirmenin sona ermesiyle birlikte oyunun geliştirilmesine katkı sağlamak ve sunucu giderlerinin karşılanması amacıyla oyun 4.99 dolar dan satılmaya devam edecek.

Totally Accurate Battlegrounds Bedava Kütüphanenize eklemek için Steam sayfasından indirebilirsiniz. Oyunun sayfasına gitmek için Tıklayınız.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

    Yazar Hakkında

    2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…

    Yorum Yap