1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Battlefield 5’ten ikinci Kapalı Alpha Geliyor

Battlefield 5’ten ikinci Kapalı Alpha Geliyor

featured

Battlefield 5’in geliştiricisi EA Play den gelen yeni bir haberle Eylül ayının ilk haftasında Kapalı Alpha’sını yeniden oyuncularla buluşturuyor.

Yaklaşık bir ay önce ilk Kapalı Alpha’sını gerçekleştiren Battlefield 5’in geliştiricisinden gelen bu yeni haberle oyunu daha ayrıntılı test etme fırsatını yakalıyoruz. EA Kapalı Alpha’nın 14 Ağustos 2018 Salı günü saat 11’de başlayacak bitiş tarihi hakkında ise kesin bir tarih vermese de sınırlı bir süre yayında kalacağı bilgisini paylaştı.

Battlefield 5’in 2. Kapalı Betasında bizleri neler bekliyor?

Kapalı Alpha’sını test süresi boyunca Battlefield 5 ile gelmesi beklenen Grand Operations yeni oyun modunu oynanabilir olacak. Ayrıca Conquest moduda aktif olacak. EA ve DICE test süresi boyunca oyununu deneyimleme fırsatı yakalayan oyunculardan gelen eksikleri hataları yaşadığımız her sorunu geri bildirim yoluyla toplamayı düşünüyor. Bu sayede oyunun çıkış tarihine kadar oyunculardan gelen sorunları ortadan kaldırarak iyi bir oyun sunmayı hedefliyor.

Battlefield 5 Kapalı Alpha’ya nasıl girebiliriz

Kapalı Alpha’ya katılmak için oyunun geliştiricilerinden bir davetiye almamız gerekiyor. İlk Alpha testine katılan bütün oyuncular ise oyunun 2. Alpha testinden otomatik yaralanabilecek. Geliştiricilerden davetiye gelip gelmediğini öğrenmek için Origin hesabımızdan takip edebilirsiniz. (Gelen Kutunuzu takip etmeyi unutmayın)

Battlefield 5 Kapalı Alpha’nın yayınlanacağı ülkeler arasında Türkiye’de olacak.

Avusturya, Belçika, Bulgaristan, İsviçre, Kıbrıs, Çekya, Almanya, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Büyük Britanya, Gürcistan, Yunanistan, Hırvatistan, Macaristan, Man Adası, İzlanda, İtalya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Letonya, Moldova, Montenegro, Makedonya, Malta, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Sırbistan, İsveç, Slovenya, Slovakya, İspanya, San Marino, Türkiye. Kanada, Amerika Birleşik Devletleri ve Meksika.

Önerilen Yazı
Battlefield 5 Oynanış Videosu ve Açık Beta Tarihi belli oldu

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

Yorum Yap

Yorum Yap