1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Battlefield 5 Oynanış Videosu ve Açık Beta Tarihi belli oldu

Battlefield 5 Oynanış Videosu ve Açık Beta Tarihi belli oldu

Battlefield 5

Electronic Arts tarafından Oyun dağıtımını gerçekleştirecek Battlefield 5’in Açık Beta Tarihi belli oldu.

Electronic Arts’ın dünya üzerinde tanınmasına sebep olan oyunlardan birisi olarak görülen Battlefield oyunun piyasaya en son çıkacak olan chapter’ı Battlefield 5’in Eylül ayının ilk haftasında açık betası ile oyun severlerin beğenisine sunulacak. Bildiğiniz üzere 28 Haziranda kısa süreliğine de olsa Kapalı Alfa ile Battlefield 5 oyunuyla tanışmıştık. Açık Beta süresinde ise DICE tarafından geliştirilen Battlefield 5 hayranlarına tekrardan deneyimle fırsatını sunuyor. Bu süre zarfından hem biz oyunla alakalı aklımızda soru işaretlerini giderecek hemde hayranlarından gelen bilgiler doğrultusunda oyunla alakalı eksikleri gidermiş olacak.

Önerilen Yazı
Battlefield 5’in Çıkış Tarihi

Daha önce verdiğimiz konuda da belirttiğimiz gibi web sitesinde yayınladığı mors alfabesiyle gizlenen çıkış tarihini hayranları tarafından açığa çıkması sonucu Electronic Artstarafından gelen bir tweet haberi ile Battlefield 5’in 19 Ekim 2018 tarihinde çıkacağı netlik kazandı.

Battlefield 5 Oynanış Videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

    Yazar Hakkında

    2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…

    Yorum Yap