1. Ana Sayfa
 2. Haber
 3. Astroneer 6 Şubat 2019’da Çıkacak

Astroneer 6 Şubat 2019’da Çıkacak

featured

Astroneer 6 Şubat 2019’da Çıkacak

Astroneer geliştiricisi System Era Softworks ekibi bugün yaptığı bir haber ile oyunun 6 Şubat 2019’da çıkacağını oyun sevenler için duyurdu.

Astroneer, şu anda Xbox ön gösterim ve Steam erken erişim aşamasında bulunuyor. tam sürümü 6 Şubat 2019 tarihinde çıkacak. Xbox ve Steam erken erişim süresi boyunca yüzde 20 indirimle satın alabilirsiniz indirimin geçerlilik süresi ise 19 Kasım’a kadar geçerli erken erişimden çıktığı andan itibaren ise 32,50 TL den satılacak. Ayrıca Türkçe dil seçeneğini de destekleyecek.

Uzak dünyaları keşfedin ve yeniden şekillendirin! Astroneer, 25. yüzyılda altına hücum çağında geçen, oyuncuların uzayın derinliklerini keşfetmeleri gereken ve zengin olma şansı için zorlu çevre koşullarında yaşamlarını riske attıkları bir macera.

Bu macerada bir oyuncunun en faydalı aleti, dünyayı şekillendirebilme, araziyi değiştirebilme ve gezegenlerden ve uydulardan değerli kaynaklar çıkarabilme yeteneği. Kaynaklar takas edilebilir veya devasa endüstriyel üslerden mobil uzay aracı üslerine kadar çeşitli yeni aletler, araçlar ve modüller yapmak için kullanılabilir.

 • Araziyi oyun hamuru gibi yeniden şekillendirin.
 • Protokollere uygun şekilde üretilmiş ve deforme edilebilen veya geçilebilen gezegenleri keşfedin ve bu gezegenlerde hayatta kalın.
 • Araç yapın ve yeni gezegenlere ve uydulara yolculuk yapın.
 • Bileşenleri ve nesneleri bir araya getirerek özel araçlar ve modüller üretin.
 • Çevrimiçi 4 oyuncuya kadar ortak oynama imkanı.

Astroneer, Alfa geliştirme aşamasında olan Erken Erişim sürecindeki bir oyun. Yani oyunun temel özü oturmuş durumda ve değişme ihtimali yok fakat tasavvur ettiğimiz dünyayı tam anlamıyla ete kemiğe büründürmek için önümüzde bekleyen daha çok iş var. Artık Alfa aşamasına geçtiğimizden dolayı önümüzdeki birkaç ay içinde şu değişiklikleri görebilirsiniz:

Üs inşası: Bu sistem, istenildiği zaman düzenlenebilen veya taşınabilen tamamen kişiselleştirilebilir taban tasarımlarına imkan sağlar. (Q1 2018)

Enerji Faktörü: Enerji yönetimi, tamamen yepyeni bir oyun deneyimi olacak ve oyuncular, temel altyapıyı istedikleri şekilde kurabilme esnekliğine sahip olacak. Güneş’in enerjisini kullanmak fakat üssünüzü yer altında, yüzeydeki çetin hava koşullarının uzağına kurmak ister misiniz? Bir Güneş çiftliği kurun ve kabloları yerin altındaki üssünüze döşeyin. (Q1 2018)

Arazi 2.0: Çok daha sağlam gezegenler yaratma imkanı sağlarken daha performans dostu, temaya uygun yepyeni bir arazi sistemi. Bu yeni gezegenlerde çok çeşitli biyomlar, arazi özellikleri, yer altı mağarası sistemleri ve daha fazlası olacak. (Q2 2018)

Hava ve Tehlikeler: Oyuncular keşifteyken veya üslerindeyken oyunculara meydan okuyacak tamamen yeni bir sistem. Nispeten üssünüzün korumasındayken çevresel etkilerle yüzleşin ya da zorlu bitki örtüsünü alt etmeye çalışarak gezegenleri keşfedin. (Q1 2018)

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

 • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
 • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
 • Bedava Steam Kodları.
 • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
 • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
 • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.
Yorum Yap

Yorum Yap