1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Asphalt 9: Legends çıktı

Asphalt 9: Legends çıktı

asphalt-9-sonunda-cikti

Asphalt serisinin yeni oyunu Asphalt 9: Legends çıktı

Asphalt serisinin yeni oyunu Asphalt 9: Legends 26 Temmuz 2018 tarihi itibariyle iOS ve Android ve PC için çıkışını gerçekleştirdi.

Gameloft Firmasının en popüler oyunu olarak bilinen Asphalt serisinin yeni oyunu Asphalt 9: Legends iOS, Android ve PC platformlarında yayınlanacak. Dünya’nın çeşitli bölgelerinde birbirinden zorlu yarış parkurlarını aşarak dünya nın en nadir arabalarına sahip olabileceğiz. Asphalt 9: Legends oyununda çok oyunculu mod ile arkadaşlar arasında kıyasıya bir mücadele sergileyecek ve oyunda bulunan en nadir arabaları koleksiyonunuza katmaya çalışacağız.

50’den fazla araba Asphalt 9: Legends oyununda yer alıyor. Oyuna eklenen yeni pistlerde yarışları kazanarak bu meşhur arabalardan birine sahip olabilecek ve istediğimiz gibi modifiye edebileceksiniz.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

    Yazar Hakkında

    2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…

    Yorum Yap