1. Ana Sayfa
  2. Steam
  3. ARK: Survival Evolved Haftasonu indirimi

ARK: Survival Evolved Haftasonu indirimi

https://www.oyuncukuru.org/

ARK: Survival Evolved Yüzde 67 indirim Fırsatını Kaçırma

Gençlerin Yaz Tatilinde ne oynasak diye kara kara düşünmeye başladığı bu günlerde ARK: Survival Evolved‘dan büyük bir indirim haberi geldi. Normalde Steam‘de 89 TL gibi bir fiyata satılan ARK: Survival Evolved Okulların tatil edilmesiyle birlikte 29 TL gibi bir fiyata çekilerek oyuncuların yüzünü güldürdü.

ARK: Survival Evolved 21 Hazirana kadar indirim de olacak. Hayatta Kalma oyunu sevenler için kesinlikle kaçırılmaması gereken bir fırsat.

ARK adında ıssız bir adada çıplak, Aç ve Susuz bir şekilde mahsur kalıyoruz. Ada sakinlerine karşı kendimizi korumak için barınak kurmalı ve kendimizi savunacak kıyafet ve silahlar yapmamız gerekiyor. ve en önemlisi de hayatta kalmak için avlanmalıyız. İster tek başınıza isterseniz de Online özelliğiyle yakın çevrenizle oynayabiliyorsunuz.

Steam sayfasına gitmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

ARK: Survival Evolved Steam sayfası

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

    Yazar Hakkında

    2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…

    Yorum Yap