1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. ARK Survival Evolved geliştiricisinin Yeni oyunun tanıtım videosu sızdırıldı

ARK Survival Evolved geliştiricisinin Yeni oyunun tanıtım videosu sızdırıldı

wildcard-atlas
1

ARK Survival Evolved geliştiricilerinden Yeni oyun Atlas’ın tanıtım videosu sızdırıldı

Studio Wildcard, ARK Survival Evolved oyunun piyasaya sürmesiyle büyük başarılar elde etmişti. Bu başarıları devam ettirmek isteyen Studio Wildcard yeni bir oyun için kolları sıvadı. Yeni oyunu Atlas hakkında kesin bilgiler olmasa da kısa bir tanıtım videosu internette yayınlandı. Henüz çıkış tarihi ve oyun hakkında bilgiler paylaşılmasa da oyunun tanıtım videosunda görüldüğü üzere kaliteli bir yapım olacağa benziyor.

Studio Wildcard tarafından yapıldığını göz önünde bulundurursak bolca yapı yapabileceğimiz bir oyun olarak bakabiliriz. Tabii ki de videoda görüldüğü gibi çoğunlukla denizde geçireceğimizden dolayı bu yapılar haliyle gemiler olacak. Kendi gemilerimizi yaparak denizlerde korku salabilecek gizemli hazinelerin peşine düşeceğiz.

Studio Wildcard yeni oyunu Atlas hakkında internete sızdırılan tanıtım videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

    Yazar Hakkında

    2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…

    Yorum Yap