1. Ana Sayfa
  2. Epic Games
  3. Ape Out Epic Games’de Kısa süreliğine Ücretsiz Oldu

Ape Out Epic Games’de Kısa süreliğine Ücretsiz Oldu

featured

Ape Out Epic Games’de Kısa süreliğine Ücretsiz Oldu

Epic Games, Yayıncılığını Devolver Digital geliştiricileri ise Gabe Cuzzillo, Bennett Foddy ve Matt Boch’un üstlendiği aksiyon oyunu Ape Out’u mağazada kullanıcılar için 24 Aralık saat 19:00’a kadar ücretsiz dağıtılacağını duyurdu.

Epic Games, yılbaşı indirim etkinliği süresince 12 oyunu ücretsiz olarak dağıtacağını duyurmuştu. Etkinliğin ilk günü Superhot, ikinci günün de ise Little Inferno oyunlarını ücretsiz olarak oyun severlere dağıtmıştı. Yılbaşı indirimi etkinliğinin üçüncü gününde ise 24 TL değerinde olan aksiyon oyunu Ape Out’u PC kullanıcıları için ücretsiz olarak dağıtıyor.

Takipte Kalın Oyunsuz Kalmayın…

Günümüzde, gün geçtikçe gelişen Bilgisayar Teknolojisinin bu başarısındaki en büyük etken Kuşkusuz Oyun Sektöründeki artan taleptir. Ancak Çağımızın önde gelen Tanınmış ve Ün yapmış Oyun platformları, özellikle son yıllarda birçok oyunu yüksek ücretler karşılığında oyun severlerin tercihine sunuyor.  Oyuncukuru.org ailesi olarak bu platformların sizlere ücretli olarak sunduğu oyunları, yine adından söz ettiren büyük sitelerin yapmış olduğu oyun dağıtım haberlerini siz sevgili kullanıcılarımıza haberdar etmeyi amaçlıyoruz. Bu tarz bilgiler, Ücretsiz Oyunlar ve Oyuna dair her şey için Tek yapmanız gereken Oyuncukuru.Org adresini Takip Etmeniz. Takipte Kalın Oyunsuz Kalmayın…

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

  • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
  • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
  • Bedava Steam Kodları.
  • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
  • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
  • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.