1. Ana Sayfa
  2. Ücretsiz Oyunlar
  3. Anno 1800’ü Ücretsiz Oynama Fırsatı

Anno 1800’ü Ücretsiz Oynama Fırsatı

featured

Anno 1800’ü Ücretsiz Oynama Fırsatı

Yayıncılığını Ubisoft geliştiriciliğini ise Blue Byte’ın üstlendiği strateji oyunu Anno 1800’ü bir hafta boyunca ücretsiz oynanabileceğini duyuruldu. Kullanıcılar 11 Aralık ile 18 Aralık arası oyunu ücretsiz deneyimleyebilecek. Bu tarihler arasında oyunu indirip oynama fırsatını yakalamış olan kullanıcılar oyunun süresiz kopyasına ne yazık ki sahip olamayacak. Lakin oyunu denemek ve satın almak isteyen kullanıcılar güzel bir fırsat yakalamış olacak.

Önerilen Yazı
Anno 1800 3.2 Güncellemesi Yayınlandı

Oyunun Epic Games üzerindeki tanıtım yazısı

“Sanayi Çağı’nın doğuşuna hoş geldiniz. Seçtiğiniz yol, dünyanızı belirleyecek. Yenilikçi mi, yoksa sömürgeci misiniz? Bir fatih mi, yoksa kurtarıcı mısınız? Dünyanın adınızı nasıl hatırlayacağı, size kalmış.

Anno 1800’de, oyuncular hızla gelişen teknolojinin ve yıkıcı siyasi çalkantıların hâkim olduğu 19. yüzyılın dünyasında, sahip oldukları sermayeyi doğru kullanarak, doğru zamanda doğru kararları vererek, fabrika dumanlarına boğulmuş Avrupa şehirlerinden Güney Amerika’nın bereketli, balta girmemiş ormanlarına uzanan bir imparatorluk kurma mücadelesi veriyor.

Sevilen özelliklerini yenilikçi oynanışla birleştiren, oyunculara insanlık tarihinin kritik bir dönemine damga vurma imkanı sunan Anno 1800, Anno serisinde yeni bir dönemin başlangıcıdır.”

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

  • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
  • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
  • Bedava Steam Kodları.
  • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
  • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
  • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.