1. Ana Sayfa
  2. Ücretsiz Oyunlar
  3. Anno 1800 Ücretsiz Oynama Fırsatı

Anno 1800 Ücretsiz Oynama Fırsatı

featured

Anno 1800 Ücretsiz Oynama Fırsatı

Ubisoft’un sevilen strateji oyunu Anno 1800 bu hafta sonu ücretsiz olacağı açıklandı. Ubisoft, oyunun bir milyondan fazla kullanıcıyla buluşması sonucu 12 Mart ile 15 Mart arası oyun severler için ücretsiz olarak erişime açacaklarını duyurdu.

Anno 1800 ile ilgilenen kullanıcılar Uplay veya Epic Games mağazası aracılığıyla 12 Mart’tan itibaren oyunu ücretsiz olarak indirebilir. Oyunun ücretsiz versiyonunun bitiş tarihi ise 15 Mart olarak açıklandı. Son olarak satın almak gibi bir düşünceniz varsa Anno 1800’de bu aralar %50’lik bir indirim yapıldı. İndirimli fiyatıyla almak isteyenler buraya tıklayarak Epic Games mağaza sayfasına gidebilirler.

Önerilen Yazı
Anno 1800 Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Epic Games mağazasındaki tanıtım yazısı:

“Sanayi Çağının doğuşuna hoş geldin. Seçtiğin yol, dünyanı belirleyecek. Yenilikçi mi, yoksa sömürgeci misin? Bir fatih mi, yoksa kurtarıcı mısın? Adının dünyada nasıl hatırlanacağı tamamen sana kalmış.

Anno 1800’de, oyuncular hızla gelişen teknolojinin ve yıkıcı siyasi çalkantıların hâkim olduğu 19. yüzyılın dünyasında, sahip oldukları sermayeyi doğru kullanarak, doğru zamanda doğru kararları vererek, fabrika dumanlarına boğulmuş Avrupa şehirlerinden Güney Amerika’nın bereketli, balta girmemiş ormanlarına uzanan bir imparatorluk kurma mücadelesi veriyor.

Sevilen özelliklerini yenilikçi oynanışla birleştiren, oyunculara insanlık tarihinin kritik bir dönemine damga vurma imkanı sunan Anno 1800, Anno serisinde yeni bir dönemin başlangıcıdır.”

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

  • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
  • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
  • Bedava Steam Kodları.
  • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
  • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
  • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.