1. Ana Sayfa
 2. Haber
 3. Animal Rescue PC ve Konsollar için duyuruldu

Animal Rescue PC ve Konsollar için duyuruldu

Animal Rescue PC ve Konsollar için duyuruldu

Yayıncılığını Ultimate Games S.A. geliştiriciliğini ise Animalia Studio‘un yaptığı macera simülasyon oyunu Animal Rescue PC ve Konsollar için duyuruldu.

Ultimate Games S.A. COO’su Rafał Jelonek oyun hakkında şunları söyledi:

“Yardım sağlama ve doğal afetlerin etkileriyle mücadele konusunda uzmanlaşmış bir veteriner olarak, hayatta kalan hayvanları arayıp kurtarmakla kalmayacak, aynı zamanda onları tedavi edeceğiz. Klinikleri inşa edip genişletebileceğiz. Ulaşım konusu da çok önemli bir rol oynayacak. Hedeflerimize hızlı bir şekilde ulaşmak için başlangıçta uygun bakım gerektiren bir arazi aracı kullanacağız. Ayrıca Uzman bir veteriner olarak ekipmanımızın ve ilk yardım çantamızın iyi durumda olduğundan emin olmak da çok önemli olacaktır.”

Animal Rescue, 2021’in 4. çeyreğinde PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Switch ve PC için çıkması planlanıyor. PC sürümü Steam üzerinden piyasaya sürülecek.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

 • Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
 • Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
 • Bedava Steam Kodları.
 • Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
 • Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
 • Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

  Yazar Hakkında

  2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…