1. Ana Sayfa
  2. Haber
  3. Amazon Türkiye’de Hizmete girdi

Amazon Türkiye’de Hizmete girdi

featured

Amazon Türkiye’de Hizmete girdi

Amazon bugünden itibaren Türkiye’de hizmeti resmen açıldı

Türkiye ye uzun bir süredir açılması beklenen Amazon‘un Türkiye ayağı bugün sabahın erken saatlerinden itibaren hizmete açıldı. amazon.com.tr adıyla açılan E-Ticaret platformun da artık alışveriş yapmak mümkün olacak.

Bugün sabah itibarıyla açılan amazon.com.tr’ye girdiğimizde bir mesaj ile karşılaşıyoruz. Mesaj da yazılanlar ise şu şekilde

“Amazon.com’un kurulduğu 1995 yılından bu yana Türkiye’deki yüz binlerce müşterimiz, dünyanın dört bir yanındaki Amazon. mağazalarından milyonlarca ürün sipariş etti. Bugün Türkiye’deki müşterilerimizin Amazon alışveriş deneyimlerini zenginleştirecek olan Amazon.com.tr’nin açıldığını duyurmanın gururunu yaşıyoruz.”

 

Amazon, KOBİ’lere dünya genelinde yeni müşterilere ulaşma konusunda yardımcı olmak için, altyapı ve teknik hizmetlere bu zamana kadar milyarlarca dolarlık yatırım yaptı. Amazon.com.tr’nin açılması ile birlikte Türkiye’deki işletmeler, herhangi bir ürün listeleme ücreti olmadan ürünlerini Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilere satabilecek. Amazon. bu işletmelere; listeleme araçları, 7 gün 24 saat online satış desteği, açık ve şeffaf satış koşulları, fiyatlandırma bilgileri, rapor ve analizler gibi satış artırmaya destek olacak hizmetler sunuyor.

 

Amazon.com.tr Satıcı Hizmetleri Ülke Lideri Alpagut Çilingir konuyla ilgili “E-ticaret sayesinde Türkiye’nin dört bir yanındaki küçük ve büyük ölçekli işletmelerle aynı düzeyde çalışma imkanına sahip olurken, işlerini büyütme fırsatı yakalıyor. Biz de Amazon olarak, satıcıların başarılı olması için çeşitli yatırımlar yapmaya devam ediyoruz; yüklerini azaltacak araçlar sunuyor ve satışlarını artırmalarına destek oluyoruz.”

Amazon‘un sahibi olan Jeff Bezos 2018 başlarında Amazon hisselerinin yüzde 6.6’lık bir büyüme sağladı ve servetine 6 milyar dolar daha ekleyerek dünyanın en zengin unvanını Microsoft’un sahibi Bill Gates’in elinden almıştı. Dünyanın en zengin adamı bugün sahibi olduğu Amazonu Türkiye’ye getirdi.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

Yorum Yap

Yorum Yap