1. Ana Sayfa
  2. Video
  3. A Plague Tale: Innocence için oynanış videosu yayınlandı

A Plague Tale: Innocence için oynanış videosu yayınlandı

A Plague Tale: Innocence için oynanış videosu yayınlandı

Focus Home Interactive ve Asobo Studio işbirliğiyle hazırlanan A Plague Tale: Innocence, Oynanış videosu GamesCom 2018 etkinliğinde gösterildi

Geçtiğimiz günlerde Almnaya’nın Köln Kentinde GamesCom 2018 etkinliğinin başlamasıyla birlikte oyun firmaları geliştirdikleri oyunların tanıtımlarını yapmaya başladı. Bu haberimizde sizlere Focus Home Interactive ve Asobo Studio işbirliğiyle hazırlanan A Plague Tale: Innocence, Oynanış videosunun yayınlandığı haberiyle karşılıyoruz.

1349 yıllarında Fransa’da yaşanan bir veba salgını sonucu insanlığın yok oluşuna şahitlik ediyoruz. Fareler aracılığıyla bulaşan bu salgından korunmaya çalışan başkarakterimiz Amicia küçük kardeşi Hugo ile birlikte güvenli bölgeler bulmak için yola çıkar. Yolda karşılaştığı insanları da yanına alan Amicia, Ateş ve ışık kullanarak tarihinin en karanlık günleriyle yüzleşmek zorunda kalacak.

A Plague Tale: Innocence, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. Ne zaman çıkacağı konusunda ise henüz bir bilgi verilmedi.

A Plague Tale: Innocence 16 Dakikalık oynanış videosunu aşağıdaki video oynatıcı’dan izleyebilirsiniz.

OyunCukuru.Org de Sizleri Neler Bekliyor…

– Oyun ve Teknoloji Dünyasından Son Gelişmeler.
– Steam ve Diğer Platformlardaki Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi ve İncelemeler.
– Bedava Steam Kodları.
– Yeni çıkacak oyunların Tanıtım Videoları.
– Piyasaya yeni sürülecek Oyunların İlk İncelemeleri.
– Teknolojik Araç ve Gereçler (PC Bileşenleri, Oyun Konsolları) Hakkında Bilgiler.

    Yazar Hakkında

    2018’in 2.çeyreğinde güçlü altyapı ve profesyonel bir ekip çalışması ile beraber hizmetinize açılan ‘’Oyuncukuru.org’’ sitemizde sizleri aramızda görmekten Büyük bir Sevinç duyarız…Sitemiz Uzun süren çalışmalar ve bilgi birikimlerinin sonucunda Oyun ve Teknoloji alanlarında son gelişmeleri sizlere aktarmayı hedefleyen bir vizyon ile ortaya çıkmıştır…

    Yorum Yap